EDUKACIJA – gostujuće predavanje / organizacija vremena

BEYLA SOUL DRUŽENJE UŽIVO

Osnaži Sebe, Osvoji Svijet
Jedinstveno druženje za žene koje žele više od života!

O događaju

U subotu, 7. prosinca 2024. godine, Zagreb će biti domaćin posebnog događaja pod nazivom “Osnaži sebe, Osvoji svijet”, namijenjenog ženama koje žele unaprijediti svoj život i karijeru. Ovaj jedinstveni događaj pruža priliku za osobni rast, umrežavanje s inspirativnim ženama i usvajanje novih vještina kroz razna predavanja i radionice.

Na ovom događaju, sudionice će imati priliku čuti stručnjake iz različitih područja koji će podijeliti svoja znanja i iskustva. Predavanja će pokriti širok spektar tema, uključujući osobni razvoj, poslovne savjete, organizaciju prostora i vremena, upravljanje stresom, međuljudske odnose te zdravlje i ljepotu.

Naša misija

Cilj ovog druženja je omogućiti ženama da otkriju svoju unutarnju snagu, postave i ostvare ciljeve, te stvore zajednicu koja će ih podržavati na putu prema ostvarenju njihovih snova. Ovdje se ne radi samo o teoriji; sudionice će imati priliku sudjelovati u aktivnostima koje će ih potaknuti na promjenu i rast.

Moje predavanje

Ja sam Anita Kanđera, i imat ću čast biti gost predavač na ovom događaju, koji organizira moja divna mentijka, iskusna i osjećajna Tanja Martinić. Održati ću kratko predavanje na temu organizacije vremena. Kroz provjerene metode koje koristim u svom radu, sudionicima ću pomoći da bolje upravljaju svojim vremenom i obvezama, što je ključno za postizanje ravnoteže između osobnog i profesionalnog života.

Na predavanju ću se fokusirati na:

  • Postavljanje prioriteta: Kako odrediti što je zaista važno i kako se posvetiti tim aktivnostima.
  • Planiranje: Savjeti o tome kako izraditi učinkovit raspored koji će vam pomoći da ostvarite svoje ciljeve.
  • Tehnike organizacije: Učinkovite metode za poboljšanje produktivnosti i smanjenje stresa.

Svih 160 mjesta na ovom događaju su popunjena, što pokazuje veliko zanimanje i potrebu za ovakvim sadržajem.

Uzbudljive teme

Osim mog predavanja, sudionice će imati priliku slušati i druge inspirativne govornike, uključujući:

  • Tanja Martinić (organizatorica): Life & biznis mentorica koja će govoriti o “Biznisu s dušom” i upravljanju emocijama u poslovnom okruženju.
  • Ana Butara: O važnosti vizualizacije kroz Vision Board.
  • Ana Sesar: O osobnom iskustvu straha i promjene, te emocionalnoj inteligenciji u ženskom liderstvu.
  • Angie Frankos: O osobnom PR-u i samopouzdanju u komunikaciji.
  • Martina Nikl: O anksioznosti upravljanju stresom.

Svaka od ovih tema bit će prilika za osobno i profesionalno usavršavanje, pružajući sudionicama alate i strategije za uspjeh u njihovim životima i karijerama.

Prijave i informacije

Svi sudionici će imati priliku uživati u besplatnom sudjelovanju, uz kotizaciju za hranu i piće koja iznosi 15,00 EUR. Ovo je prilika za sve prisutne da se opuste, uživaju u ukusnim jelima i dobiju inspiraciju za daljnji rad na sebi.

Na kraju, sve sudionice dobit će poseban poklon iznenađenja, što će dodatno obogatiti ovo nezaboravno iskustvo.

Poziv na suradnju

Kao stručnjak u javnom govorništvu i edukaciji, uvijek sam otvorena za nove prilike i suradnje. Ako ste zainteresirani za angažman ili imate pitanja o mojim uslugama, slobodno me kontaktirajte. Radujem se prilici da zajedno radimo na vašem osobnom razvoju i uspjehu!

Podijelite objavu:

Prijavite se na newsletter

Za korisne savjete i inspiraciju na svom putu do poslovnog uspjeha.

Prijavite se na newsletter

Za korisne savjete i inspiraciju na svom putu do poslovnog uspjeha.